top of page

Najczęściej zadawane pytania:

P: Nie używam kart, jak inaczej mogę zapłacić za kurs?
O: Za każdy kurs, warsztat czy sesję możesz zapłacić przez przelew bankowy. W takim wypadku napisz do mnie e-maila a ja wyślę Ci wszystkie dane do przelewu. 

P: Czy mogę zapłacić w innej walucie niż euro?
O: Za każdy kurs, warsztat czy sesję możesz zapłacić w innej walucie, np. PLN, przez przelew bankowy. W takim wypadku napisz do mnie e-maila a ja wyślę Ci wszystkie dane do przelewu. 

P: Aktualnie uczestniczę w innych projektach - czy mogę kupić kurs teraz i zacząć naukę za miesiąc?
O: Tak oczywiście! Po wykupie kursu masz roczny dostęp do platformy edukacyjnej, a kurs możesz zacząć i skończyć kiedy chcesz, w nieograniczonym czasie.

P: Czy jest możliwość wystawienia rachunku za kurs? 
O: Tak, jak najbardziej. Jeśli e-mail potwierdzający zapłatę nie jest wystarczający, proszę wszelkie dane potrzebne do wystawienia rachunku napisać w mailu z prośbą o wystawienie rachunku na twojatransformacja.info@gmail.com.

P: Ile mam czasu na ukończenie kursu?
O: Dostęp do kursu jest ograniczony do jednego (1) roku, także w każdej chwili można wrócić do materiałów i odświeżyć wiadomości.

P: Czy kurs można realizować na telefonie lub tablecie? 
O: Tak - nie potrzeba do tego aplikacji, wystarczy zalogować się na swoje konto Thinkific przez internet na telefonie lub tablecie.

P: Czy certyfikat jest wysyłany tylko w formie pdf? 
O: Na wyraźne życzenie jest możliwość wysłania certyfikatu pocztą, taką prośbę proszę napisać w mailu. Preferujemy formę pdf ponieważ zdarza się w obecnych czasach, że poczta zawodzi i certyfikaty nie docierają.

P: W jakim języku jest wystawiany certyfikat?
O: Ponieważ i ja i kurs posiadamy akredytację międzynarodową, certyfikat jest wystawiany w języku angielskim, co tak naprawdę ułatwi pracę z klientami z całego świata. Może być również wystawiony w języku polskim. 

P: Czy jest możliwość rozłożenia płatności na raty?
O: Obecnie nie. Być może w przyszłości będzie taka możliwość.

P: Czy po tych kursach mam możliwość i umiejętności pozwalające na pracę z innymi?
O: Oczywiście - otrzymujesz certyfikat uprawniający Cię jako praktyka do pracy z innymi.
Image by Vincentiu Solomon

Masz pytanie?
Napisz do nas

Email 

Social Media

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page