top of page
Untitled design.jpg

Akademia
Kursów Online

Kursy przeznaczone do samodzielnej nauki na platformie edukacyjnej

WSZYSTKIE KURSY ONLINE SĄ:

Marta o kursie Reiki

"Jestem zachwycona zarówno kursem jak i sesjami. Kurs zawiera naprawdę dużo wiedzy teoretycznej i praktycznej, a oprócz wiedzy, Iza swoim własnym przykładem i swoją energią pokazuje, co to znaczy być dobrym praktykiem Reiki."

Monika o kursie
Soul Body Fusion

"Bardzo dziękuje za szkolenie z Soul Body Fusion. Był to dla mnie bardzo intensywny warsztat. Najbardziej podobało mi się [...] materiał przedstawiony w sposób treściwy i zrozumiały, dużo przykładów z zastosowania metody w życiu i u pacjentów, piękna prezentacja, [...] poczucie bezpieczeństwa, zrozumienia i zaopiekowania." 

Aleksandra o kursie Lidera Światła

"Iza to najlepszy mentor i przewodnik jakiego kiedykolwiek spotkałam. Czujna i cierpliwa. Chętnie wzięłam udział również w kursie Droga Lidera Światła i nie żałuję, cieszę się! Otwieram oczy i serce coraz szerzej. "

Akredytacja


Jesteśmy członkami IAOTH od roku 2020.

 

Nasza Akademia posiada uprawnienia szkoleń innymi słowy "akredytację". Uzyskanie akredytacji na kursy szkoleniowe zapewnia
poparcie naszej Akademii w świecie holistycznym na całym świecie i zapewnia wiarygodność jako profesjonalnego dostawcy szkoleń.
Dzięki temu nasi studenci po ukończonym kursie i zdanym teście będą mogli również ubiegać się o akredytację jako terapeuci/praktycy IAOTH .

 

Każdy wystawiony dyplom-certyfikat jest akredytowany, posiada hologram, oryginalny podpis osoby wystawiającej
oraz wszelkie wymagane pieczęci.

accredited-purple.png
Image by Vincentiu Solomon

Masz pytanie?
Napisz do nas

Email 

Social Media

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page