top of page

Trochę więcej o mnie

DAA4A567-F90E-4430-BC15-0CB4645060FB.JPG
radykalne

Kim Jestem

Jestem holistyczną terapeutką z ponad 10-letnim doświadczeniem.

 

Jestem wielką pasjonatką swojej pracy i pomagania innym. Specjalizuję się w pracy z podświadomością na poziomie emocji i przekonań, co skutecznie łączę z energoterapią tworząc swoją autorską metodę.

Swoje nauki pobierałam u trzech mistrzów Reiki oraz w Polskiej Szkole Zen Reiki gdzie przez rok miałam status nauczyciela. W Polskiej szkole Zen Reiki ukończyłam również półtoraroczny kurs naturopatii, który zaliczyłam w stopniu celującym.

 

Kurs radykalnego wybaczania odbyłam w Instytucie Metody Tippinga , uczestniczyłam również w kursach hipnozy na poziomie podstawowym i zaawansowanym w Polskiej Akademii Hipnozy. Ponadto swoją wiedzę poszerzam również u nauczycieli anglojęzycznych między innymi u Bradleya Nelsona, gdzie ukończyłam kurs The Emotion Code.

Mój rozwój jest dla mnie priorytetem, i nigdy tak naprawdę nie zaprzestaje. 

Metody i sposoby, które proponuję wprowadzą do twojego życia nową jakość, nowy powiew, nowy element Twojego zdrowego Ja.

Jako terapeuta w swojej pracy wykorzystuje energię Reiki, Kundalini Reiki, anielską terapię, fizykę kwantową, Soul Body Fusion®, radykalne wybaczanie, hipnozę, prawo przyciągania, kroniki Akaszy, afirmacje, jogę Nidrę oraz intuicję i parapsychologie.

 

Pomogę Ci osiągnąć spokój emocjonalny, wyciszyć stres środowiskowy, a w perspektywie pobudzić Twój organizm do samouzdrawiania, zharmonizować duszę z ciałem, co w perspektywie da stałe zmiany, uwolnienie z traum.W mojej pracy wykorzystuję również elementy ziołolecznictwa, aromaterapii, chromoterapii, akupresury, czakroterapii i litoterapii. Ważna jest dla mnie etyka zawodu i stały rozwój.

 

W tej chwili moje zainteresowania zmierzają w kierunku prowadzenia kursów grupowych, ponieważ niezmiernie ważne jest, aby każdy z nas wykorzystywał potencjał, który w sobie nosi.  Jako nauczyciel pokażę Ci świat energii i poprowadzę za rękę na początku Twojej drogi. Oferuję kursy indywidualne, grupowe oraz na platformie e-Akademii Rozwoju Duchowego. Pracuję on-line i stacjonarnie. Organizuję warsztaty na przykład “Magiczna Irlandia”, „Kody Transformacji” i wydarzenia na przykład “Gra Satori” czy “21 dni z Soul Body Fusion®, Przez ciało do siebie”.


Z dużym powodzeniem prowadzę Akademię Rozwoju Duchowego, gdzie numerem 1 jest rewelacyjny kurs online systemu Reiki Shiki Usui Roho.

 

Numerem 2 jest bezapelacyjnie Golden Angelic Healing Therapy - czyli kurs anielskiego uzdrawiania w stopniu podstawowym, na które serdecznie zapraszam również Ciebie. Obydwa te kursy prowadzę również w formie kurso-warsztatów grupowych. Nasz bestseller nr 3 to kurs Kryształowego Uzdrawiania Czakr.

Moją pasją jest litoterapia czyli uzdrawianie kamieniami
naturalnymi.

Jako kobieta celebruję swój złoty wiek i prywatnie jestem mamą trójki
wspaniałych (dorosłych już!) dzieci, babcią, miłośniczką zwierząt i
długich plażowych dni spędzonych na słońcu z dobrą książką.


Moje zainteresowanie pracą z energią wyniknęło z mojego osobistego
życia, z chęci do zmiany i transformacji, do bycia szczęśliwą i zdrową
osobą - bo nie zawsze tak było!


Każdy ma swoją historię, ale moja najlepiej pokazuje, że zmiany w
naszym życiu są możliwe, że można, że trzeba, że da się to zrobić. Praca z
energią, z aniołami, z kronikami Akaszy, odmieniła jakość mojego życia.

Moje Najpopularniejsze Kursy:

bottom of page